דלג לתוכן

סדנה ללמוד מינדפולנס

סדנה ללימוד מיינדפולנס MBCT :
איפה את/ה נמצא עכשיו?
אנחנו חיים בעולם עסוק שהכול קורה בו . אנו עסוקים בלתכנן, לדאוג, לדמיין את עבר או את העתיד תוך כדי נסיעה, בין קיפולי הכביסה ושמירה  עם עין אחת על הילדים. מנסים לענות בו זמנית גם על הודעות במייל ובוואטסאפ, ולדבר בטלפון. כדי לשרוד אנחנו פועלים על אוטומט ומפספסים את הרגע, את החיים שקורים ממש עכשיו, את השיר שאנחנו הכי אוהבים ברדיו, את הפריחה היפה בדרך לעבודה, ואת זמן איכות עם הילדים או חברים שלנו.
מיינדפולנס-קשיבות היא יכולת  אנושית בסיסית להיווכח במה שמתרחש בתוך הלב , הגוף והנפש  כפי שהם ברגע הנוכחי. בשיטת הקשיבות משולבים יחד התרגול והפילוסופיה הבודהיסטית עם ידע פסיכולוגי עכשווי על המוח ועל התודעה. תרגול זה מאפשר לאדם להכיר באופן ישיר את הדפוסים הגורמים לו לאי-נחת, דיכאון, חרדה  או מתח נפשי ולמצוא את הדרך המיטיבה ביותר לשנות או לקבל אותם. התרגול כרוך בריכוז, שמבוסס על מדיטציה בודהיסטית, בשילוב יישומים פסיכולוגיים טיפוליים ומדעיים ושימוש שמותאם לחיים המערביים בני זמננו.
הסדנה כוללת שמונה מפגשים בני שעתיים. המפגשים יכללו חלק לימודי וחלק של תרגול. בין המפגשים יינתנו הקלטות לתרגול בבית. הסדנה תתבצע בקבוצה קטנה והיא אינה דורשת חשיפה של פרטים מעולמם האישי של המשתתפים.
בנוסף יתקיים יום ארוך ומרוכז של 6 שעות באחד מימי השישי במהלך הקורס. (הודעה על התאריך תינתן בתחילת הקורס)
כתובת: רחוב אחוזה 301 רעננה (מול הפרק-חניה במקום)
מנחת הסדנא- יעל אפרתי, פסיכולוגית בעלת ניסיון רב בטיפול מבוסס קשיבות ובהעברת סדנאות. בוגרת קורס מיינדפולנס למטפלים של המרכז לגוף ונפש ובוגרת קורס להכשרת מדריכי MBSR מטעם אוניברסיטת BANGOR והמרכז הבינתחומי.
 מחיר הסדנה הינו:           1200 ש"ח     
מספר המקומות מוגבל                              
לשאלות, לפרטים ולרישום ניתן לפנות במייל: raanana@telem.org.il
טלפון ציפי לאור לבני – 072-3943850
ניתן להשאיר הודעה ונחזור אליכם בהקדם

ליצירת קשר אנא מלאו את הפרטים