דלג לתוכן

אימוץ ילדים

לקהילת האימוץ שלום רב,

מכון ת.ל.מ - רשת ארצית לטיפול פסיכולוגי, בעלת מרכזי מומחים ומטפלים הפרוסה בכל הארץ.

מכון ת.ל.מ הינו הגוף הנותן את שירותיו הפסיכולוגיים לכל מי שמשתייך לקהילת האימוץ, בתוקף המכרז של השירות למען הילד בו זכה מכוננו לפני למעלה מעשור שנים.

אנחנו מציעים ללקוחותינו מספר יתרונות:

  • רשת ארצית - בעלת מרכזי מומחים הפרוסה בכל הארץ.
  • צוות מטפלים – בעל ניסיון וידע רב על תופעת האימוץ ואפיוניה.
  • מגוון אפשרויות לטיפול ולהתייחסות לצרכים הייחודיים של כל מי שמשפחתו הורכבה ונוצרה בדרך של אימוץ. אנו מציעים טיפול אישי לכל מי שאומץ ו/או בן משפחתו, טיפול דיאדי-הורה ילד, טיפול משפחתי, טיפול זוגי והדרכת הורים. במכונינו מתקיימות קבוצות, סדנאות וערבים בנושאי אימוץ.
  • הטיפול במכון ת.ל.מ הוא בעל ערך מוסף בהיותו ממוקד אימוץ - בכל טיפול מושם דגש על אפיונים ייחודיים של היות מאומץ, מאמץ או בן משפחה. בטיפול תהא התייחסות לנושאים של שייכות, השתייכות, התמקמות, נאמנויות ורצייה, אי-ידיעה, המשכיות ורצף למול קטיעה, הגלוי למול החסוי והמוסתר, התמודדות עם שינויים ומעברים ועוד, כל זאת ברגישות ובמיומנות מקצועית רבה.
  • מחירים נוחים- כל פגישה ראשונה בת.ל.מ היא ללא תשלום. קיימת אפשרות בנסיבות הטיפול, וצרכי המשפחה לקבל סבסוד של עלות הטיפול. מאות משפחות שטופלו במכוננו נהנו ונהנות מאפשרות זו של הקלה כספית. סבסוד הפגישות הוא כאמור מתוקף המכרז בו זכה מכוננו. נעשה על ידי השרות למען הילד ומהווה את "ברכת הדרך" לטיפול.

הנני מטפלת שנים רבות בתחום האימוץ ובתפקידי כרכזת תחום האימוץ בת.ל.מ אשמח לקבל את פנייתכם ולהיות לעזר בכל שאלה ומחשבה לגבי טיפול, ייעוץ ופעילות אימוצית.

טלפון שלי - 052-2750422
טלפון ת.ל.מ - 03-6990511 / 03-6999655
 
 

בברכה,
דליה לוי - MSW
פסיכותרפיסטית מטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת
רכזת תחום האימוץ בת.ל.מ

ליצירת קשר אנא מלאו את הפרטים