דלג לתוכן

טיפול פסיכולוגי

בת.ל.מ מגוון טיפולים רחב אשר מאפשר מענה מדויק לאתגר עמו אתם מתמודדים!
הטיפולים הפרטניים כוללים טיפול פסיכולוגי דינמי , טיפול קוגניטיבי התנהגותי C.B.T וטיפולים קצרי מועד, טיפול באומנות במגוון אפשרויות, אבחון וטיפול פסיכיאטרי

מגוון התמחויות כדי לעזור בקושי שלכם!

אנשי המקצוע בת.ל.מ מתמחים בטיפול במגוון קשיים מתחומים שונים: חרדה ודכאון, משברי חיים,  חוסר משמעות, קושי ביצירת קשרים, משברים בזוגיות ובמשפחה,  קשיים רגשיים התנהגותיים וחברתיים של ילדים

צוות המטפלים

צוות המטפלים הקבוע בת.ל.מ כולל אנשי מקצוע מתחומים הטיפול השונים אשר מאפשרים לכם לקבל מענה המותאם להעדפותיכם האישיות ולקושי עמו אתם מתמודדים.
 
בין אנשי המקצוע בסניפי ת.ל.מ: פסיכולוגים, פסיכיאטרים, פסיכותרפיסטים, עובדים סוציאלים, מטפלים באומנות ועוד.
המטפלים בת.ל.מ בני גילאים שונים, דוברי שפות שונות בנוסף לעברית ובאים מרקע תרבותי מגוון.

טיפול פסיכולוגי  – מתמודדים עם בעיות

האם אי פעם הרגשתם שאינכם מסוגלים להתמודד עם הבעיות שלכם? אם כן, אתם לא לבד.
בני אדם רבים חווים דיכאון, חרדה או הפרעה אחרת בכל שנה נתונה. אחרים זקוקים לעזרה בהתמודדות עם מחלה קשה, ירידה במשקל או הפסקת עישון, וישנם כאלה הנאבקים כדי להתמודד עם בעיות במערכת היחסים הזוגית, אובדן עבודה, מוות של האדם אהוב, מתח, שימוש בסמים או בעיות אחרות. לעתים קרובות בעיות אלה עשויות להתיש ולבזבז זמן ומשאבים יקרים.

אנו בת.ל.ם יכולים לעזור לך לעבוד על הבעיות האלה ולמצוא להן פתרון, לחיות חיים מאושרים יותר, בריאים יותר ופוריים יותר. בעזרת צוותים של פסיכולוגים ומומחים במגוון תחומים, אנו עוזרים לאנשים לפתח הרגלים בריאים ויעילים יותר. בעזרת טיפול פסיכולוגי וטיפולים אישיים או קבוצתיים, נעזור גם לך לעבוד על הבעיות שלך ולהתגבר עליהן.

טיפול פסיכולוגי היא טיפול שיתופי המבוסס על מערכת היחסים בין היחיד לפסיכולוג. הדבר נעשה דרך דיאלוג, המספק סביבה תומכת המאפשרת לך לדבר בפתיחות עם מישהו אובייקטיבי, ניטראלי ולא שיפוטי. את/ה והפסיכולוג שלך תעבדו יחד כדי לשנות את דפוסי חשיבה והתנהגות שמונעים ממך להרגיש טוב ולצמוח מבחינה אישית. הטיפול נועד לא רק להתגבר על הבעיה שהגבילה אותך בהווה, אלא גם ללמוד מיומנויות חדשות, כך שתוכלו להתמודד עם האתגרים שיתעוררו בעתיד.

מתי צריך לשקול טיפול פסיכולוגי?

בגלל התפיסות המוטעות לפעמים על טיפול פסיכולוגי, ייתכן שתהססו לנסות אותו, אם משום בושה או משום שתרגישו ש"אף פסיכולוג לא יוכל לעזור לי". זוהי טעות איומה המשאירה אנשים תקועים בעמדתם אשר סובלים מבעיה שלא מסוגלים לפתור אותה בכוחות עצמם.

ישנם מספר סימנים שאתה יכול להפיק תועלת מטיפול פסיכולוגי:
אתה מרגיש תחושה ממושכת של חוסר אונים ועצב.
הבעיות שלך לא משתפרות למרות המאמצים שלך ועזרת המשפחה והחברים.
קשה לך להתרכז במשימות עבודה או לבצע פעילויות יומיומיות אחרות.
אתה דואג יתר על המידה, מצפה לגרוע ביותר.
הפעולות שלך, כגון שתיית אלכוהול, שימוש בסמים או אגרסיביות, פוגעות בך ובאחרים.

אם אתם מרגישים דיכאון, חרדה או כעס במשך זמן רב, מעוניינים בעזרה למחלה כרונית שמפריעה לכם, נמצאים בהליכי גירושין, מרגישים תלושים בעבודה חדשה, מתאבלים על מותו של בן משפחה, מרגישים קושי רב מול ילדיכם, מכורים למסכים, לאלכוהול, לסמים או לאינטרנט, טיפול פסיכולוגי בת.ל.ם יכול לתת לכם כלים להתגבר על הקושי ועל הכאב ולהמשיך הלאה בחיים.

ליצירת קשר אנא מלאו את הפרטים