דלג לתוכן
<< חזרה לפרטי הסניף

צוות הסניף

ד

ד"ר עדי חן-ויסברג

פסיכולוגית קלינית מומחית, מנהלת סניף ראשון לציון
בעלת תואר שלישי (Ph.D) בנושא תמיכה זוגית, מאוניברסיטת בר-אילן. בוגרת תואר שני במגמה הקלינית של המבוגר באוניברסיטת בר אילן, ובית ספר לפסיכותרפיה פסיכואנליטית (תכנית ״מפת דרכים״). מרצה במרכז האקדמי פרס, מתמחה בעבודה פרטנית וקבוצתית עם נוער ומבוגרים, בגישה דינאמית, ובגישה קוגניטיבית-התנהגותית (CBT). מטפלת כיום בקליניקה פרטית בקרית אונו ובראשון לציון. עוסקת בסוגיות שונות של חרדות, דיכאון, זהות ומימוש עצמי, זהות מינית, התמודדות עם טראומה, קשיים בין אישיים ומשברים בחיים.
טלפון:
דוא"ל:
מיעד מורג יפה - פסיכולוגית קלינית מומחית בהסמכה להדרכה

מיעד מורג יפה

פסיכולוגית קלינית מומחית בהסמכה להדרכה
בעלת B.A בפסיכולוגיה וספרות מאוניברסיטת תל אביב ו-M.A בפסיכולוגיה קלינית של המבוגר מאוניברסיטת בר אילן. מטפלת פרטנית וקבוצתית בילדים, בני נוער ומבוגרים ומדריכה הורים. עובדת בגישה פסיכודינאמית ובשילוב והתאמת גישות נוספות כגון הגישה הקוגניטיבית התנהגותית ו-ACT, בהתאם לצרכי המטופל. מתמחה בטיפול במתמודדים עם אבל ואובדן, חרדה, דיכאון, פוסט טראומה, סוגיות של גיבוש זהות, משברי חיים ואתגרי גיל ההתבגרות. מטפלת כיום בקליניקה פרטית במודיעין ובת.ל.מ סניף ראשל"צ.
טלפון:
דוא"ל:
נטשה אדלשטיין פרץ - פסיכולוגית קלינית מומחית,
מנהלת יחידת הפרעות חרדה בת.ל.מ סניף ראשל

נטשה אדלשטיין פרץ

פסיכולוגית קלינית מומחית, מנהלת יחידת הפרעות חרדה בת.ל.מ סניף ראשל"צ.
בוגרת תואר ראשון ושני בפסיכולוגיה קלינית מאוניברסיטת VUB בלגיה. מטפלת בילדים, מתבגרים, מבוגרים והדרכת הורים, ובעלת ניסיון רב בטיפול בחרדות שונות, הפרעות במצב הרוח, הפרעות אישיות, טיפול בטראומה, התמודדות עם אובדן, דימוי עצמי נמוך, קשיים בזוגיות, שאלות של זהות ובנטייה מינית. בעלת קליניקה פרטית בראשון לציון, מטפלת בגישה פסיכודינמית ובגישה קוגניטיבית-התנהגותית (CBT). דוברת עברית, אנגלית, צרפתית ופלמית ברמת שפת אם
טלפון:
דוא"ל:
הגר הופמן - עובדת סוציאלית קלינית, מ.ר 30695

הגר הופמן

עובדת סוציאלית קלינית, מ.ר 30695
בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה ותואר שני בעבודה סוציאלית קלינית.

עובדת כמטפלת במסגרת ארגון תלם בראשון לציון, בקליניקה פרטית ברמת השרון ובמרכז להתפתחות הילד ביפו.

מטפלת בגישה פסיכודינמית במתבגרים וילדים וכעת ממשיכה התמחות בתחום במסגרת לימודי פסיכותרפיה מתקדמים במרכז וויניקוט. הטיפול מלווה בהדרכת הורים. מטפלת גם בשיטה הדיאדית בפעוטות והוריהם על בסיס נסיון רב שנים כחלק מצוות רב מקצועי במרכז להתפתחות הילד.

במסגרת עבודתי ליוויתי מגוון מטופלים המתמודדים עם קשיים רגשיים ונפשיים על רקע מצוקות ומשברי חיים. בעלת ניסיון בטיפול בילדים בעלי קשיים חברתיים על רקעים שונים במסגרות פרטניות וקבוצתיות. בעלת ידע עשיר בתחום התפתחות הילד ורקע בעבודה עם ילדים על הספקטרום האוטיסטי, ילדים עם הפרעות קשב וריכוז, לקויות למידה, קשיים בויסות רגשי ובויסות חושי.
טלפון:
דוא"ל:
ענבל סויקיס סינואני - עו

ענבל סויקיס סינואני

עו"ס קלינית (מ.ר. 21738)
בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית התמחות ילדים ונוער בהצטיינות. כיום במהלך לימודי פסיכותרפיה. בוגרת תוכנית דו שנתית לילדים ונוער מאוניברסיטת בר אילן, לימודי CBT, DBT ובריאות מינית. מתמחה בעבודה עם מבוגרים, מתבגרים, ילדים והדרכות הורים. מדריכת סטודנטים. מנחת קבוצות. בעלת ניסיון רב בפנימיות הן כעו"ס והן כמנהלת השירות הטיפולי, בטיפולים פרטניים ובהנחיית קבוצות הורים, ילדים ונוער. כיום מטפלת ב"ציפור הנפש"- שירות שיקומי המספק טיפול וליווי ממוקד בהורות למתמודדים עם בעיות נפשיות. כמו כן, מטפלת בקליניקה פרטית ברחובות בגישה אינטגרטיבית- דינאמית וקוגנטיבית התנהגותית (CBT) בעבודה עם חרדות, דכאון, וויסות רגשי, מיומנויות חברתיות, ליווי בהורות, קשיים במעברים, חווית תקיעות בחיים ומימוש עצמי.
טלפון:
דוא"ל:
טל ויניצקי - פסיכולוגית בהתמחות קלינית (מ.ר 156494)

טל ויניצקי

פסיכולוגית בהתמחות קלינית (מ.ר 156494)
בעלת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית מאוניברסיטת בר אילן. מטפלת בילדים, מתבגרים ומבוגרים בת.ל.מ.
בנוסף, מטפלת בילדים ובני נוער השוהים במסגרת פנימייתית. עובדת לרוב בגישה הפסיכודינמית, וכן משלבת כלים קוגניטיביים-התנהגותיים בהתאם לצורך.
טלפון:
דוא"ל:
אירנה פזין - עו

אירנה פזין

עו"ס MSW, מס' רישום 28306
בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית בהתמחות בטראומה מאוניברסיטת חיפה. כיום נמצאת במהלך לימודי פסיכותרפיה דינמית באוניברסיטת תל אביב. בעלת נסיון רב בטיפול ושיקום בבריאות הנפש במגוון היבטיה, כולל פוסט טראומה, דכאון, הפרעות אישיות ועוד. ניסיון בעבודה עם מגוון אוכלוסיות וגילאים, בין היתר להט"בים, נוער, נכי צה"ל, הגיל השלישי וא.נשים במעגל הזנות. כיום אני מנהלת מערך שירות שיקומי המספק טיפול וליווי אנשים המתמודדים עם בעיות נפשיות. במקביל, מטפלת בקליניקה פרטית ברמת גן בגישה דינאמית ועוזרת לעבד מצוקות ולבטים הקשורים לנושאי חיים שונים, כגון דימוי עצמי, זוגיות, קריירה, תחושות תקיעות, טרואמות, חרדות ועוד. כמו כן, במסגרת עבודתי אני עוסקת בהדרכה צוותים מקצועיים, בהדרכת סטודנטים ובהנחיית קבוצות. אני מאמינה שטיפול הוא קודם כל מקום בטוח המאפשר התבוננות בעולמו הפנימי של האדם כדי להבין יותר לעומק את עצמו ואת רצונותיו בעזרת נוכחות המטפל, שיח בגובה העיניים ושיקוף. אני מאמינה שבטיפול אפשר להשמיע מחשבות, לתת ביטוי לרגשות אשר על ליבם ולתחושות הגוף, וכל זה במטרה לאפשר תהליך של התפתחות, הפחתה בסימפטומים כואבים, צמיחה ומימוש עצמי.
טלפון:
דוא"ל:
סבינה קאופמן - מתמחה בפסיכולוגיה קלינית

סבינה קאופמן

מתמחה בפסיכולוגיה קלינית
מטפלת במבוגרים, מתבגרים וילדים המתמודדים עם מגוון קשיים, כגון: חרדות, הפרעות במצב הרוח, קשיי הסתגלות, קשיים בין-אישיים, דימוי עצמי נמוך, סוגיות של גיבוש זהות, אירועי חיים טראומטיים ועוד. אני עובדת בגישה פסיכודינמית ומשלבת טכניקות מגישות נוספות בהתאם לצרכי המטופל. מטפלת כיום בת.ל.מ סניף ראשל"צ
טלפון:
דוא"ל:
גלית זיגמן נחמיאס - פסיכולוגית קלינית ומנהלת המערך הארצי של תל

גלית זיגמן נחמיאס

פסיכולוגית קלינית ומנהלת המערך הארצי של תל"מ לסמכות הורית.
גלית עוסקת משנת 2005 בתחום הסמכות ההורית והיתה סגנית מנהל המרפאה לסמכות הורית בשניידר. גלית הכשירה מאות אנשי מקצוע בישראל ובאירופה בתחום הסמכות ההורית. עוסקת בפיתוח ובהתאמת המודל של "גישת הסמכות החדשה" לילדים עם שימוש יתר במסכים ובאינטרנט. כמו כן, גלית עוסקת בטיפול במבוגרים בגישה דינאמית ובגישה קוגניטיבית התנהגותית.
טלפון:
דוא"ל:
לירון היימן - עובדת סוציאלית קלינית

לירון היימן

עובדת סוציאלית קלינית
בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית מאוניברסיטת בר אילן, בימים אלה לומדת ומתמחה בפסיכותרפיה דינמית וממוקדת ב"יישומים קליניים" ובוגרת לימודי הנחיית קבוצות ב"דלת פתוחה". מטפלת במתבגרים ומבוגרים בת.ל.מ., מנחת קבוצות בנושא מיניות בריאה לנוער, צעירים, נשים וצוותי חינוך ומרכזת פרויקט מגורים וליווי לצעירים חסרי עורף משפחתי בלוד. ניסיון בעבודה עם מגוון אוכלוסיות, בין היתר נוער, צעירים (18-26), מבוגרים, אנשים המתמודדים עם הפרעות נפשיות ו\או מצבי קצה.
טלפון:
דוא"ל:
שרון לוי - עו

שרון לוי

עו"ס קלינית (מ.ר 20341)
עובדת סוציאלית קלינית (MSW) בעלת תואר ראשון בעבודה סוציאלית מטעם אוניברסיטת בר אילן ובוגרת תואר שני במסלול טראומה- אוניברסיטת תל אביב.
כיום במסלול התמחות בפסיכותרפיה פסיכואנליטית (מכון מגיד).
עובדת עם צעירים, מבוגרים והגיל השלישי בגישה דינאמית ובשילוב EMDR בהתאם לצורך.
בעלת ניסיון רב בטיפול בהתמכרויות, לחצים ומשברי חיים, אבל, אובדן וטראומה.
מטפלת בת.ל.מ ראשל"צ ומרכז הד ספייס לטיפול בצעירים.
טלפון:
דוא"ל:
אלגרה הטל - עובדת סוציאלית קלינית M.S.W

אלגרה הטל

עובדת סוציאלית קלינית M.S.W
מתמחה בפסיכותרפיה. בעלת ניסיון מקצועי מעל 20 שנה. מדריכה. מוסמכת בטיפול אובדן ושכול. מטפלת במבוגרים.
טלפון:
דוא"ל:
דניאל גולני - מטפלת בפסיכודרמה

דניאל גולני

מטפלת בפסיכודרמה
בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות. תואר שני MAAT בטיפול באומנויות בהתמחות בפסיכודרמה, מטעם סמינר הקיבוצים. הפסיכודרמה הינה טכניקה שפותחה על ידי דר יעקב לוי מורנו בשנות ה40. שיטת טיפול זו מאפשרת דרך פעולה, תנועה ומשחקי תפקידים, חוויה עמוקה המאפשרת תיקון, הקלה והבנה מחודשת למצבים קיימים. בנוסף לעבודה בת.ל.מ, אני מטפלת בפסיכודרמה במשרד החינוך, ומטפלת בפסיכודרמה עם ילדים בגיל הרך על הרצף האוטיסטי. בעלת ניסיון טיפולי בבריאות הנפש, בסטאג' התמחיתי עם מבוגרים עם התמודדויות נפשיות רבות בנוסף להתמכרויות, בטיפולים קבוצתיים ופרטניים. עובדת עם ילדים, בני נוער ומבוגרים, באופן פרטני וקבוצתי.
טלפון:
דוא"ל:
יפעת אלג'ם - מטפלת בפסיכודרמה

יפעת אלג'ם

מטפלת בפסיכודרמה
בעלת תואר ראשון (B.A) בפסיכולוגיה בהצטיינות - האוניברסיטה הפתוחה. בעלת תואר שני (M.A) בטיפול בפסיכודרמה מאוניברסיטת חיפה. בעלת ניסיון בטיפול פרטני בילדים ונוער בעלי קשיים רגשיים, התנהגותיים וחברתיים. טיפול פרטני וקבוצתי עם אנשים הסובלים מפוסט טראומה מורכבת (Cptsd). עבודה טיפולית- שיקומית עם מתמודדי נפש הסובלים מהפרעות נפש שונות.
טלפון:
דוא"ל:
דפנה שצופק לאופולד - פסיכולוגית קלינית מומחית

דפנה שצופק לאופולד

פסיכולוגית קלינית מומחית
מטפלת בילדים, בני נוער ומבוגרים. עובדת עם קשת רחבה של קשיים ורמות מצוקה שונות, ביניהן: התמודדות עם חרדות, הפרעות במצב הרוח, אירועי חיים טראומתיים, קשיים בין אישיים, דימוי עצמי נמוך, ילדים הסובלים מלקויות למידה או בעיות של קשב וריכוז, סוגיות סביב הגירה ועוד. הגישה הטיפולית שלי הינה באוריינטציה דינמית אינטגרטיבית ומשלבת כלים שונים לפי הצרכים הספציפים של כל מטופל.
טלפון:
דוא"ל:
מאשה רזניקוב - פסיכולוגית בהתמחות קלינית (מ.ר. 141994)

מאשה רזניקוב

פסיכולוגית בהתמחות קלינית (מ.ר. 141994)
בעלת MA בפסיכולוגיה קלינית מהמרכז האקדמי רופין. מטפלת במבוגרים, מתבגרים וילדים ומדריכת הורים בת.ל.מ. עובדת לרוב בגישה הפסיכודינאמית תוך שילוב אלמנטים מטיפול קוגניטיבי-התנהגותי בהתאם לצרכי המטופל.
טלפון:
דוא"ל:

ליצירת קשר אנא מלאו את הפרטים

רח' מוריה 68 חדר מס' 6, חיפה
 | 
074-7292600
רח' נשיאי ישראל 33 (בית ההסתדרות הישן ליד היכל התרבות) הכניסה ממפלס החניה.
 | 
074-7292600
מנחם בגין 116 בית קלקא תל אביב, קומה 3 תל אביב
ד"ר תמיר גורן
 | 
03-6999655
03-6990511
אחוזה 301 רעננה
ד"ר רוני שוחט-פשדצקי
 | 
074-7292600
ירושלים 12 ראשון לציון
ד"ר עדי חן-ויסברג
 | 
03-6097373
הרצל 163 רחובות (כניסה צדדית קומה 2)
מר נמרוד מור
 | 
074-7802828

רגר 28, בית השתתפויות בנכסים א', קומה 2, חדר 307 (מרכז רסקו)
גב' אדווה סברדליק
 | 
08-6230349
08-6272987
הציונות 50, קומה 1, אשדוד
ד”ר ליטל כהן-רז
 | 
08-8653300
מתחם מכללת אורנים, קרית-טבעון
 | 
04-9835373
קהילת סלוניקי 9 נאות אפקה ת"א
ד"ר תמיר גורן
 | 
074-7292600
אחוזה 301 רעננה
גיא גולדנברג
 | 
074-7292600